371 6713 7970

Vārti teritoriju Bīdāmie

nožogojumi ar lāzera griešanu

Privātmāju garāžas vārti

štaketa žogi "Aluzinc"

Vārti teritoriju veramie

industriālie vārti

metāla kalti žogi

Izlīdzinošās platformas

Alumīnija elektrohidrauliskās rampa

Stacionāra alumīnija elektrohidrauliskā rampma ļauj izlīdzināt iekraušanas platformu un kravas automašīnas virsbūvi (+ 250 / -295 mm), lai slodze būtu stingri nostiprināta uz kravas platformas. Lai instalētu, jums ir nepieciešama bedre. Piekabes pacelšanas jauda ir 6000 kg. Pacēlājs ir izgatavots no anodēta alumīnija, tāpēc tam ir pretkorozijas īpašības. Galvenās rampas daļas: rāmis, hidrauliskā sistēma, tērauda platforma un aizsargstikls, vadības bloki. Papildus tiek pasargāti aizsargājošie buferi.

Tērauda elektrohidrauliskā rampa

Kompensācija par atšķirību starp transportlīdzekļa un iekraušanas-izkraušanas platformas līmeni. Viegla kontrolē un ērta ekspluatācija.
Stacionārais elektrohidrauliskais ramps ļauj iekraušanas platformai un kravas automašīnas korpusam (+ 250 / -295 mm) izlīdzināt augstumu tā, lai slodze būtu stingri nostiprināta uz iekraušanas platformas. Lai instalētu, jums ir nepieciešama bedre.

Jaudīgas elektrohidrauliskās rampas ir paredzētas, lai kompensētu augstumu starpīu starp transportlīdzekli un platformu. Nominālā slodze – 6/10/15 tonnas.
SNIEDZAM 24 mēnešu garantiju uz elektrohidrauliskam rampam un 5 gadu garantiju montāžas darbiem.

ALUMĪNIJA IZLĪDZINAŠANAS PLATFORMAS:

Izturīga un viegla alumīnija izlīdzināšanas platforma TMPEDANE (Itālija) tā ir ekonomiska izvēle, ja kravas plūsma nav intensīva. Mēs piedāvājam plašu izlīdzināšanas platformu klāstu , kas ir izturīgas pret koroziju un neprasa lielas uzturēšanas izmaksas. Nominālā slodze alumīnija izlīdzināšanas platformai 4 – 6 tonnas.

SNIEDZAM 24 mēnešu garantiju uz izlīdzināšanas platformām un 5 gadu garantiju montāžas darbiem.

RAMPAS BLĪVES:

Izolācijas lente, lai rampas aizsargā aukstā telpu no siltuma, bet siltu no skarbajiem ārējiem apstākļiem, piemēram, vēja, lietus un sniega. Izolācijas lente izgatavota no kompozīta poliestera, tāpēc tā ir droša un izturīga pret ārējām mehāniskām iedarbībām.

40 % ENERĢIJAS IZMAKSAS var ietaupīt, izmantojot blīvēšanas lentes. Ta izlīdzinās gaisa temperatūru noliktavu telpās.

3 mm BIEZS PVC audums ir nostiprināts saskaņā ar ES standartiem – DIN EN ISO 2286-3. Blīvējuma lentas ir izturīgas pret ārējām mehāniskām iedarbībām.

SNIEDZAM 24 mēnešu garantiju uz izolācijas lentēm un 5 gadu garantiju montāžas darbiem.

Kontakttālruņi:
Rīga
tālr/fakss: (+371) 6713 7970
mob.: (+371) 2911 7424
Jelgava
mob.: (+371) 2834 0005
mob.: (+371) 2619 9007
balkancom@inbox.lv

Close Menu
×
×

Cart